Вт. Чер 18th, 2024

Заробіток на продажі фотографій

заробіток на продажі фотографій

Якщо ви фотограф, чому б не використати свої навички, створивши веб-сайт фотографії, щоб продавати свої фотографії в Інтернеті? Для цього може знадобитися деяка реклама та трохи терпіння, але якщо у вас уже є велика колекція фотографій, ви можете зосередити більшу частину своїх зусиль на брендингу та маркетингу. Крім того, такі компанії, як Shutterstock, iStockPhoto та Shutterfly, готові використовувати ваші творчі знімки. Ви можете стати платним учасником будь-якої з цих платформ стокових фотографій, надіславши свій найкращий вміст через їхній сайт.

плюси

Продаж фотографій — це креативний і гнучкий спосіб заробити гроші, особливо якщо у вас уже є багато роботи для продажу.

Це також підприємство, яке можна розпочати та керувати ним з будь-якої точки світу.

мінуси

Насиченість ринку та висока конкуренція є одними з факторів, про які слід пам’ятати, продаючи свої фотографії.

Обов’язково також захистіть свою роботу та свої права на неї, вживаючи запобіжних заходів щодо інтелектуальної власності, як-от водяні знаки на зображеннях.

На Заході купівля фотографій та зображень є чимось само собою зрозумілим. На відміну від вільних від зайвої манерності просторів Рунету, де все необхідне можна взяти на чужому сайті. Однак, поступово юридичні норми та авторські права дістаються і до цього дикого куточка Інтернету.

До західних фотостоків все частіше звертаються російськомовні дизайнери, підприємці та вебмайстри. Та й у Рунеті вже кілька років успішно функціонує та розвивається вітчизняний фотобанк Лорі. А якщо зірки запалюються, то це комусь треба.

Тож чи можна заробити на продажі фотографій через фотостоки?

Відповідь очевидна заробити можна. Але, як і скрізь, спочатку доведеться добре попрацювати.

Власник найпопулярнішого західного фотобанку Shutterstock Джон Орінджер стверджує, що більшість активних дизайнерів і фотографів, які розміщують свої роботи в банку, заробляють від 500 до 1000 доларів на місяць. Найпродуктивніші майстри щомісяця виводять на свої рахунки від 4 тисяч на місяць.

Як досягти таких результатів?
Для початку вам доведеться нагромадити досить велику базу фотографій. Для цього щодня фотографуйте, обробляйте кадри у редакторі та заливайте на сайти фотостоків нові роботи. Кожен день.

Статистика показує, що перші більш-менш помітні гроші можна отримувати, маючи на базі хоча б 1000 фотографій. Це близько сотні продажів на день по 20-30 центів кожна. Згідно з умовами фотобанків, вони забирають від 50 до 70 відсотків угоди собі. Разом, 20 $ на день або 500-600 $ на місяць.

Одну фотографію деякі фото-банки можуть продати кілька разів доти, доки вона користується попитом у інтернет-користувачів, вона приноситиме вам гроші. Якщо ви хочете збільшити дохід, вам потрібно постійно додавати нові роботи до фотобанку.

Прислухайтеся до порад інспекторів фотостоків. Вивчайте статистику покупок, придивляйтеся до робіт найпопулярніших фотографів. Так ви зможете зрозуміти, чим сьогодні цікавляться покупці та, можливо, задовольнити їхні запити.

Не завжди найпопулярнішими зображеннями є шедеври фотомистецтва. Смаки покупців химерні і, здавалося б, найпересічніші фото стають «бестселерами».

Тому не опускайте руки, робіть!

Поради з Організації Продажу Фотографій Онлайн

Продаж власних фотографій може бути вигідним і творчим способом заробітку. Інтернет надає величезні можливості для фотографів будь-якого рівня для реалізації своїх творчих робіт. Однак, успішна організація продажу фотографій вимагає певної стратегії та знань ринку. Нижче наведено деякі поради для тих, хто планує продавати свої фотографії онлайн.

1. Вибір платформи для продажу

Оберіть найбільш підходящу платформу для продажу своїх фотографій. Деякі з найпопулярніших варіантів включають Shutterstock, Adobe Stock, Getty Images, і Stocksy. Кожна з цих платформ має свої особливості, комісійні тарифи та аудиторію. Вивчіть кожну з них та оберіть ту, яка найкраще відповідає вашим потребам.

2. Вивчіть правила та умови

Перед розміщенням своїх фотографій на обраній платформі, докладно вивчіть їхні правила та умови. Деякі платформи можуть вимагати від вас підписати угоду про передачу прав на фотографії, тому важливо зрозуміти всі умови перед тим, як починати.

3. Забезпечте високу якість зображень

Якість вашої роботи грає ключову роль у привабленні покупців. Виберіть найкращі свої роботи для розміщення на платформі та переконайтеся, що вони відповідають вимогам щодо роздільної здатності та якості.

4. Підготуйте метадані та ключові слова

Ефективне використання метаданих та ключових слів може допомогти вашим фотографіям з’явитися в пошукових результатах. Ретельно підготуйте описи та ключові слова для кожної зображення, включаючи тему, місце та будь-які особливості.

5. Продавайте вектори, шаблони та інше

Уявіть широкий спектр можливостей для створення та продажу не лише фотографій, а й векторів, шаблонів, ілюстрацій, стокових відео та іншого контенту. Розгляньте можливість розширення вашого асортименту продукції для привертання різноманітної аудиторії.

6. Продавайте роялті-фрі та ексклюзивні права

Деякі платформи дозволяють вам продавати свої фотографії як роялті-фрі (без обмежень на час або місце використання) або з ексклюзивними правами. Розгляньте всі варіанти та виберіть той, який відповідає вашим цілям та потребам.

7. Продавайте пакети або підписки

Підвищте свій потенційний дохід, пропонуючи пакети або підписки на ваші фотографії. Це може стимулювати покупців придбати більше товарів та збільшити загальний обсяг продажів.

8. Промуйте свої фотографії

Не забувайте про маркетинг. Промуйте свої фотографії через соціальні медіа, блоги, форуми та інші канали. Використовуйте свої зв’язки та мережу професійних контактів для просування своєї роботи.

Створення стабільного та прибуткового бізнесу на продажі фотографій вимагає терпіння, творчості та старанної роботи. Відповідайте на потреби своєї аудиторії, розвивайте свої навички та вдосконалюйте свої знання про ринок, і ви зможете досягти успіху у цій галузі.

Related Post