Вт. Тра 21st, 2024

Техаський Холдем

техаський холдем

Хід гри в Техаський Холдем. Гра в покер може проходити в різних варіантах, але я розповім про найпопулярніший вид цієї карткової гри – Техаський холдем, який широко поширений як у казино, так і в домашніх умовах. Ось основні етапи та правила гри:

Роздача карт: Кожен гравець отримує дві закриті карти (карти, які видно лише йому самому).

Ставки перед флопом: На етапі ставок перед флопом у грі в Техаський холдем відбувається формування початкового банку. Цей етап включає наступні ставки:

Мала блайнд (Small Blind): Гравець, що сидить ліворуч від дилера, повинен поставити малу блайнд-ставку, яка зазвичай становить половину мінімальної ставки на даному рівні гри.

Велика блайнд (Big Blind): Гравець, що сидить ліворуч від того, хто поставив малу блайнд-ставку, повинен поставити більшу блайнд-ставку, яка дорівнює мінімальній ставці на даному рівні гри.

Після того, як мала та велика блайнди поставлені, кожен гравець отримує дві закриті карти (персональні карти), і починається перший раунд ставок, починаючи з гравця, що сидить ліворуч від того, хто поставив велику блайнд-ставку.

Варіанти дій гравця на цьому етапі включають:

Підвищення (Raise): Збільшення розміру ставки.

Чек (Check): Залишити ставку без змін (можливо, якщо до вас ніхто не підняв).

Кол (Call): Погодитись з поточною ставкою.

Фолд (Fold): Скинути карти і вийти з поточної роздачі.

Після завершення першого раунду ставок, на столі розігрується флоп – три спільні відкриті карти, і починається наступний раунд ставок.

“Флоп” – це другий етап роздачі в Техаському холдемі та один із ключових моментів у грі. На цьому етапі на столі відкриваються три спільні карти, які видно всім гравцям. Ці карти утворюють початкову комбінацію з п’яти карт (два з персональних карт гравця і три з флопа), з якою гравці будуть складати свої найкращі комбінації.

Процес флопу виглядає так:

Ставки перед флопом: Мала та велика блайнди поставлені, кожен гравець отримав дві закриті карти, і розпочався перший раунд ставок.

Другий раунд ставок: Гравці мають можливість робити ставки, починаючи з того, хто сидить ліворуч від дилера. Вони можуть піднімати ставки, погоджуватися з поточною ставкою (кол), чекати (якщо до них ніхто не робив ставок), або фолдити (скидати свої карти).

Флоп дає гравцям чіткіше уявлення про те, які комбінації вони можуть зібрати, і робить гру більш стратегічною. Гравці можуть використовувати інформацію з флопа для ухвалення рішення про те, чи варто продовжувати гру, покращивши свої шанси на перемогу.

Ставки після флопа: Гравці роблять ставки, починаючи з гравця, що сидить ліворуч від дилера.

Після відкриття трьох загальних карт на флопі та завершення другого раунду ставок відкривається терн.

“Терн” – це третій етап роздачі у Техаському холдемі. На цьому етапі на столі відкривається 4-а загальна карта. Процес гри на торні виглядає так:

Терн: Дилер викладає на стіл четверту загальну карту, яка є спільною для гравців.

Третій раунд ставок: Гравці мають можливість робити ставки, починаючи з того, хто сидить ліворуч від дилера. Вони можуть піднімати ставки, погоджуватися з поточною ставкою (кол), чекати (якщо до них ніхто не робив ставок), або фолдити (скидати свої карти).

Терн додає п’яту карту до загальної комбінації із п’яти карт на столі. Це збільшує можливості для гравців зібрати сильніші комбінації, а також робить ставки більш стратегічними, оскільки гравці бачать більше карток і можуть краще оцінити свої шанси на перемогу.

Ставки після терну: Гравці роблять ставки.

“Рівер” – це останній етап роздачі у Техаському холдемі. На цьому етапі відкривається п’ята та остання загальна карта, завершуючи загальну комбінацію із п’яти карт на столі. Процес гри на рівері виглядає так:

Фінальний раунд ставок: Гравці мають останню можливість робити ставки, починаючи з того, хто сидить зліва від дилера. Вони можуть піднімати ставки, погоджуватися з поточною ставкою (кол), чекати (якщо до них ніхто не робив ставок), або фолдити (скидати свої карти).

Після завершення фінального раунду ставок відбувається шоудаун (якщо залишилося два або більше гравців). Гравці, які залишилися в грі, відкривають свої карти, і виграш визначається за найкращою комбінацією з п’яти карток (дві персональні картки гравця та п’ять загальних карток на столі).

Рівер завершує роздачу, і виграє гравець із найсильнішою комбінацією. Забирання банку: Гравець із найсильнішою комбінацією карток виграє банк, який складається з усіх ставок, зроблених протягом раунду.

Основні комбінації карт (від найсильнішої до найменш сильної): Рояль-флеш, стріт-флеш, каре, фулл-хаус, флеш, стріт, трійка, дві пари, одна пара, старша карта.

Гра в покер вимагає стратегії, аналізу суперників та вміння читати ситуації. Пам’ятайте, що покер – це не тільки гра на удачу, але й мистецтво прийняття рішень.

Related Post