Пн. Чер 17th, 2024

У 2024 році гральний бізнес сплатив у 11 разів більше податків, ніж за весь 2021 рік

гральний бізнес

Гральний бізнес в Україні за останні роки пережив значні зміни, особливо після його легалізації у 2020 році. Це привело до бурхливого розвитку галузі та значного збільшення податкових надходжень до державного бюджету.

У 2024 році гральний бізнес сплатив у 11 разів більше податків, ніж за весь 2021 рік, що свідчить про стрімке зростання індустрії​ (dev.ua)​. Це значне збільшення доходів від податків пояснюється як зростанням кількості ліцензійних операторів, так і більш жорстким контролем з боку держави.

Однак, не все так однозначно. Незважаючи на легалізацію, тіньовий сектор залишається проблемою. Розслідування показали, що деякі оператори букмекерських контор використовували схеми для мінімізації податків, наприклад, змінюючи коди транзакцій, щоб знизити податкове навантаження​ (24 Канал)​. Це питання постійно знаходиться під контролем державних органів, і влада активно бореться з такими порушеннями.

Легалізація грального бізнесу також має свої соціальні наслідки. З одного боку, це створює нові робочі місця та збільшує надходження до бюджету, але з іншого боку, виникає проблема ігрової залежності. Президент України Володимир Зеленський доручив зібрати аналітичні дані щодо впливу онлайн-казино на українське суспільство та запропонувати можливі рішення для зменшення негативних наслідків​ (Укрінформ)​.

На завершення, легалізація грального бізнесу в Україні значно підвищила прозорість галузі та принесла значні фінансові вигоди державі, але потребує подальшого регулювання та контролю, щоб мінімізувати ризики тіньової економіки та соціальні проблеми​​.

Related Post