Пн. Чер 17th, 2024

Ритуал зі Свічками для Привертання Грошей

Ритуал зі Свічками для Привертання Грошей

Свічкова магія є однією з найпопулярніших і найефективніших магічних практик для привертання грошей. Ритуал зі свічками допомагає сконцентрувати енергію на конкретних цілях, таких як привертання грошей і удачі. Ось покрокова інструкція для проведення такого ритуалу.

Необхідні Матеріали:

 1. Зелена або золота свічка (символізує гроші та достаток)
 2. Ефірна олія (наприклад, пачулі, кориця або м’ята)
 3. Гострий предмет (голка, ніж або зубочистка)
 4. Запальничка або сірники
 5. Миска з водою (для безпеки)
 6. Монети (опціонально)

Підготовка до Ритуалу:

 1. Виберіть час і місце: Оберіть спокійний час, коли вас ніхто не потривожить. Ритуал краще проводити на зростаючий місяць, що символізує зростання та процвітання.
 2. Очистіть простір: Перед початком ритуалу очистіть місце, де будете працювати. Можете використовувати дим шавлії або ладану для очищення простору від негативної енергії.
 3. Підготуйте свічку: Візьміть зелену або золоту свічку і напишіть на ній своє бажання або символи, що асоціюються з грошима, використовуючи гострий предмет. Наприклад, можете написати “гроші”, “достаток” або намалювати знак долара.

Проведення Ритуалу:

 1. Помастіть свічку олією: Візьміть ефірну олію і нанесіть її на свічку, рухаючись зверху вниз, уявляючи, як енергія грошей притягується до вас.
 2. Запаліть свічку: Запаліть свічку запальничкою або сірниками. Поставте миску з водою поруч на випадок, якщо потрібно буде швидко загасити свічку.
 3. Медитація і візуалізація: Сидіть перед запаленою свічкою і візуалізуйте, як гроші приходять у ваше життя. Уявіть, як ви отримуєте гроші, як вони наповнюють ваш гаманець або банківський рахунок. Відчуйте радість і задоволення від цього.
 4. Повторюйте афірмації: Під час медитації повторюйте афірмації, такі як “Я залучаю гроші легко та без зусиль”, “Мої фінанси стабільні та зростають”.
 5. Закінчення ритуалу: Дайте свічці повністю згоріти. Якщо це неможливо, можете загасити свічку і продовжити ритуал наступного дня.

Після Ритуалу:

 1. Зберіть залишки: Залишки свічки можна закопати у землю або зберігати у спеціальному місці як символ завершеного ритуалу.
 2. Монети: Якщо використовували монети, можете носити їх у гаманці як талісман.

Додаткові Поради:

 • Ритуальна музика: Можете використовувати спокійну музику для створення відповідного настрою.
 • Захист: Перед ритуалом можете прочитати молитву або провести захисний обряд, щоб убезпечити себе від негативних впливів.
 • Повторення ритуалу: Ритуал можна повторювати щомісяця на зростаючий місяць для постійного підсилення енергії грошей у вашому житті.

Ритуал зі свічками є потужним інструментом для фокусування вашої енергії та намірів на залучення грошей. Пам’ятайте, що важливим є не тільки сам ритуал, але й ваша віра у його ефективність та позитивне налаштування.

Related Post